Trudno w to uwierzyć, ale Hellcon już pojutrze. W związku z tym chcielibyśmy przypomnieć Wam o kilku najważniejszych kwestiach, o których warto pamiętać przed wyruszeniem w drogę na naszą imprezę. Zaczynamy więc!

  • Hellcon rozpoczyna się w sobotę 10. grudnia 2016 roku. Atrakcje zaczynają się od 11:00, ale wpuszczać zaczniemy wcześniej, abyście zdążyli na pierwsze z nich.
  • Nie dajemy możliwości przyjechania dzień wcześniej. Dzień poprzedzający imprezę jest czasem dla nas, organizatorów, abyśmy mogli się porządnie przygotować i jednocześnie na spokojnie odpocząć. Jeśli mimo to zamierzacie spróbować swojego szczęścia, to przynajmniej zaopatrzcie się w ciepłe ubrania i coś rozgrzewającego, bo noce o tej porze roku są zimne. 😉
  • Osoby niepełnoletnie muszą nam dać na wejściu wypełnioną przez rodzica lub opiekuna prawnego Kartę Konwentowicza. Jeśli takowej nie macie, to możecie ją pobrać stąd. Pamiętajcie o tym, że musi ona być wydrukowana, wersji napisanych ręcznie nie będziemy przyjmować. Jeśli nie weźmiecie ze sobą tego dokumentu, to nie będziemy mogli Was wpuścić na teren imprezy, niezależnie od tego jak daleko mieszkacie.
  • Jeśli zrobiliście rezerwację, to przypominamy o konieczności wydrukowania, albo chociaż posiadania (np. na ekranie komórki) kodu QR z systemu Fouton. Jest to konieczne dla zachowania szybkiej obsługi na akredytacji i bez niego wejście może być utrudnione. Nie ma potrzeby drukowania biletu z systemu Fouton w kolorze. Ponadto jeśli z jakiegoś powodu, mimo wpłaty nadal nie zostaliście oznaczeni w systemie jako opłaceni, to weźcie ze sobą na wszelki wypadek potwierdzenie przelewu.
  • Na miejscu będą dostępne do zakupienia akredytacje na dwa dni (w cenie 50zł) i jeden dzień (35zł za sobotę i 20zł za niedzielę). Raczej nie przewidujemy limitów.
  • Jeśli jeszcze nie widzieliście godzinowej rozpiski atrakcji, to jest ona dostępna od kilku dni tutaj. Weźcie przy tym pod uwagę, że jest to wersja beta i kilka niedużych zmian może jeszcze nastąpić.
  • Nad bezpieczeństwem konwentu czuwać będzie m.in. dyplomowany Inspektor BHP. Nie jest to jakieś szczególnie istotne, ale warto docenić fakt, że na imprezie będzie osoba zajmująca się ratowaniem ludzi od ich samych. 😉

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na Hellconie!