Mamy przyjemność ogłosić, że do grona naszych gości specjalnych ponownie dołączyli Kazimierz Kyrcz Jr i Marek Grzywacz. Obaj panowie są przede wszystkim pisarzami i poprowadzą oni dla Was Tajemnicze Warsztaty oraz prelekcję „Jak przetrwać w złym mieście?„, na które serdecznie zapraszamy. Jeśli chcecie się o nich dowiedzieć nieco więcej, to zapraszamy tutaj. To nie wszyscy goście, których dla Was szykujemy, więc czekajcie na dalsze wieści w tym temacie.

Ponadto zaktualizowany został dział z atrakcjami. Pojawiło się wiele nowych punktów programu tak samo w liście proponowanych jak i tych już zaakceptowanych. W związku z tym, że dzisiaj mija termin zgłoszeń atrakcji, to w ciągu najbliższego tygodnia powinny zostać podjęte ostateczne decyzje dotyczące tego, które punkty programu ostatecznie przejdą, a które zostaną odrzucone, a co za tym idzie ostateczna lista atrakcji również się pojawi. Godzinową rozpiskę postaramy się udostępnić na tydzień przed konwentem, ale może się to opóźnić maksymalnie dzień-dwa ze względu na dostosowywanie się do życzeń twórców atrakcji.

Aktualizacji doczekał się również dział poświęcony konwentowemu LARP-owi. Pojawiła się krótka historia szkoły Keshinomi, a także standardowe informacje dotyczące wzięcia udziału w tej zabawie. Niedługo pojawi się jeszcze kilka rzeczy wprowadzających w klimat tej atrakcji.

Na koniec przypominamy, że nadal trwają rezerwacje wejściówek oraz zgłoszenia wystawców. W przypadku tej drugiej opcji zostały już dosłownie ostatnie miejsca, więc jeśli chcecie wystawić stoisko na naszej imprezie, to jest ostatni moment by to zrobić. Obie te rzeczy można zrobić tylko za pośrednictwem systemu Fouton. Poza tym jak wszystko przebiegnie bez problemu, to jutro powinny ruszyć zgłoszenia na cosplay.