Jak wziąć udział?

LARP „Szkoła Tajemnic” jest ogólnokonwentową zabawą nawiązującą do konwencji japońskich horrorów szkolnych oraz serii detektywistycznych. W ramach tej zabawy będziecie mogli dołączyć do szkolnego „klubu tajemnic” i dowiedzieć się co kryje się w murach Zespołu Szkół Keshinomi.

Jak można wziąć udział w zabawie?

W sobotę około południa odbędzie się oficjalne rozpoczęcie LARPa w jednej z sal, na którym zostaną wyjaśnione dokładnie reguły zabawy. Od tego momentu będzie można dołączyć do zabawy w niemal dowolnym momencie jej trwania.

Na czym będzie polegać zabawa?

Podczas LARPa będziecie wcielać się w role uczniów Zespołu Szkół Keshinomi należących do szkolnego „klubu tajemnic” zrzeszającego w swoich szeregach miłośników zarówno powieści detektywistycznych, jak i także teorii spiskowych oraz zjawisk paranormalnych. Czyli w skrócie uczniów, którzy nade wszystko uwielbiają rozwiązywać różnego rodzaju tajemnice. Wspólnie będziecie musieli stawić czoła dziwnym wydarzeniom, które w ostatnich miesiącach nieco zatrzęsły dotychczasowym życiem uczniów i odkryć kto lub co za nimi stoi.

Czy jeśli dołączę do zabawy, to muszę w niej brać udział cały czas?

Jak zawsze, tak i tym razem nic nie stoi na przeszkodzie, abyście mogli sobie zrobić przerwę od udziału w niej. Jeśli będziecie potrzebować chwili odpoczynku lub w międzyczasie będzie trwać jakaś atrakcja, która Was interesuje, to oczywiście w każdej chwili możecie to zrobić. Jednak to od Waszego zaangażowania będzie zależało to, czy uda się rozwiązać wszystkie tajemnice Zespołu Szkół Keshinomi.

Czy potrzebuję odpowiedniego stroju, aby brać udział w zabawie?

Chociaż stroje w konwencji na pewno wpłyną pozytywnie na zabawę, to nie są one wymagane, aby wziąć w niej udział. Mimo to gorąco zachęcamy, jeśli ktoś takowy posiada, aby go ze sobą zabrał. Dzięki temu zabawa z pewnością będzie fajniejsza.