Mamy przyjemność ogłosić, że na Hellconie pojawią się atrakcje organizowane przez Stowarzyszenie na rzecz Dawnych Europejskich Sztuk Walki ARMA-PL. Jeśli chcecie się o nich więcej dowiedzieć, to zapraszamy tutaj. Pojawiła się również aktualizacja działu poświęconego konwentowemu LARP-owi. Pojawił się nowy numer gazetki szkolnej i w międzyczasie dwa nowe wpisy na blogu „Jak makiem zasiał…„. Jeśli planujecie wziąć udział w tej atrakcji, to warto się zainteresować tym co jest tam napisane.

Ponadto mamy małą informację dla zainteresowanych LARPem „The Thing”. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzą osoby chętne na udział w LARPie będą mogły się wcześniej zapisać poprzez specjalny formularz. Dzięki temu będziecie mieć większą pewność na otrzymanie roli w grze. Oczywiście można także przyjść na atrakcje bez zapisów, ale wówczas w pierwszej kolejności rolę otrzymają osoby wcześniej deklarujące się. Sam LARP będzie grą survivalową opartą na kultowym filmie „Coś” (The Thing), w której na graczy będzie czekać dość trudne wyzwanie przetrwania w obliczu ekstremalnej sytuacji. Rozpocznie się on w okolicach północy z soboty na niedzielę i przewidziany jest na około 12 osób.

thing

Poniżej możecie znaleźć formularz do zapisania się na wspomnianego LARP-a „The Thing”, a także drugi dla zapisów na Warsztaty Etykiety Dworskiej. Zapraszamy!

Warsztaty Etykiety Dworskiej

LARP 'The Thing'

Warto też wspomnieć, że na stronie od jakiegoś czasu jest pełna lista atrakcji, więc jeśli się z nią nadal nie zapoznaliście to możecie to zrobić tutaj. Godzinowa rozpiska atrakcji powinna się pojawić najpóźniej w poniedziałek.

Na koniec chcielibyśmy poinformować, że jeszcze tylko do końca dzisiejszego dnia można się zgłaszać do cosplayu, zrobić rezerwację na wejściówkę i zgłosić stoisko. Jeśli macie ochotę zrobić którąkolwiek z tych rzeczy, to jest już dosłownie ostatni moment. Na cosplay możecie się zapisać tutaj, z kolei rezerwacje i zgłoszenia wystawców obsługuje system Fouton. Zapraszamy!