Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że do grona gości specjalnych tegorocznego Hellconu dołączyły Andrasta i Klod. Ta pierwsza opowie Wam o swoich pierwszych przygodach z cosplayem, druga z kolei wprowadzi Was nieco w temat fotomodelingu.

andklod

Istotną informacją również jest to, że pojawiła się wstępna lista hellconowych wystawców. Lista ta uzupełnia się automatycznie wraz z kolejnymi potwierdzonymi wystawcami, więc warto tam zaglądać raz na jakiś czas. Warto też wspomnieć, że zostały ostatnie dwa moduły do rezerwacji, więc jeśli chcielibyście postawić swoje stoisko na Hellconie, a jeszcze nie zrobiliście dla niego rezerwacji, to jest to już dosłownie ostatni moment. Zgłoszenia stoisk przyjmuje system Fouton.

Swojej aktualizacji doczekał się także dział poświęcony hellconowemu LARP-owi. Pojawił się pierwszy numer gazetki szkolnej i pierwszy wpis na tajemniczym blogu o nazwie „Jak makiem zasiał…”. Jedno i drugie ma na celu lepiej nakreślić fabułę i klimat tej zabawy, więc jeśli jesteście zainteresowani wzięciem w niej udziału, to zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Na koniec chcielibyśmy Was poinformować o tym, że pojawiła się lista naszych patronów medialnych, a już jutro o północy mija termin drugiej tury wejściówek i te od poniedziałku drożeją o 5zł. Jeśli chcecie zaoszczędzić, to została Wam nieco ponad doba, aby to zrobić. Rezerwacje obsługuje system Fouton. Zapraszamy!